آهنگ های جدید شایع

+ بهمراه آهنگ های قدیمی شایع

+ تمامی آلبوم های شایع در یک گلچین بهمراه متن و پخش آنلاین

گلچین آهنگ های شایع از اول تا به الان

اگر شما هم جزو آن دسته طرفدارانی هستید که دنبال قدیمی ترین آهنگ شایع میگردید و به صفحات پوچ میرسید یا این اثرات را با بد ترین کیفیت پیدا میکنید با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی بکنیم.

کسانی که از سال ها پیش طرفدار محمدرضا شایع هستند میدانند که در اوایل شروع به کارش، او را استعداد رپ فارسی مینامیدند و همه به او به چشم اسطوره جدید رپفارسی نگاه میکردند.

شایع هم از آن دسته خواننده ها است که در طول فعالیت خود با فراز و نشیب های زیادی همراه بوده و در این سالها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده و برخلاف خواسته خود بعضا دچار حواشی شده. ولی هیچکدام از این اتفاق باعث نشد تا محمدرضا از رپ دلسرد شود و برعکس آهنگ های بیشتر و بعضا آلبوم هایی را منتشر کرد که با حال و روز شخصی خود و وضعیت جامعه مرتبط بود.

که خود هدفش از این آهنگ هارا کمک به شنوندگان میداند و سعی میکند تا آنها را در مسیر زندگی و در مواجهه با مشکل ها راهنمایی کند و به آنها بفهماند که تلاش ثمره خوبی را در پیش دارد و نباید از ادامه راه نا امید شد. اگرچه وی در برخی آهنگ هایش، داستان های دپرس بودن و ناامیدی خود را به زیبایی و با کلمات متفاوتی به زبان میاورد. آهنگ های شایع از ابتدای شروع به کارش تا به الان دچار تغییرات فراوانی شده که نشان از رشد محمدرضا دارد.

مهم نیست شما طرفدار آهنگ های قدیمی شایع یا آهنگ های جدیدش باشید، کاری که ما در سایت آی موزیکا انجام داده ایم هر دو گروه از طرفداران را راضی خواهد کرد.

شما با مراجعه به بخش گلچین آهنگ های شایع میتوانید همه آهنگ های شایع که بصورت رسمی منتشر شده اند را دانلود کنید. همانطور که خودتان هم متوجه هستید کار های انتشار یافته از محمدرضا شایع لیست بلند و بالایی را دارد که ممکن است شما در هنگام جستجو برای آهنگ مورد نظرتان دچار گمراهی شوید.

بهمین خاطر تمام سعی مان را کرده ایم تا این فول آلبوم بر اساس تاریخ انتشار آهنگ ها چیده شود به طوری که در اول لیست شاهد اولین آهنگ ها هستید و در آخر لیست میتوانید شاهد جدیدترین آهنگ های شایع باشید.

اگر چنانچه هدف شما فقط پلی کردن آهنگ میباشد و قصد دانلود کردن را ندارید نیز سایت مناسبی را انتخاب کرده‌اید، چون میتوانید هر آهنگ را بصورت جدا در سایت با استفاده از پخش آنلاین پلی کنید و گوش بدهید و اگر باب مییل شما بود به دریافت آن مشغول شوید.

علاوه بر گلچین شایع میتوانید از گلچین خوانندگان دیگر رپ و پاپ فارسی نیز در سایت استفاده کنید، برای این کار کافی است به سایت آی موزیکا سر بزنید.

چنانچه آهنگ های خواننده مورد نظر شما هنوز در سایت ما ثبت نشده میتوانید آنرا در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن کاملترین آرشیو خواننده مد نظرتان را با بیوگرافی خلاصه و اختصاصی نوشه شده توسط تیم خودمان برای شما آماده کنیم.

لینک کوتاه مطلب
5 دسامبر 2020 بدون نظر

نظرات